وبلاگ

لوستر سقفی کاردی بهتر بشناسیم

لوستر لوله ای کاردی مدرن 40 طلایی

لوستر سقفی کاردی را قبلا توضیحاتی داده بودیم. اگر بخواهیم همه چیز را درباره ی لوستر های سقفی کاردی بدانیم باید از ابتدا وجود لوستر و ضرورت آن در زندگی بشر را شرح دهیم و همچنین بدانیم هر مدل چه موقع کاربرد خواهند داشت.

لوستر ها که نقش بسزایی در تنظیم و پخش نور در انواع محیط ها را دارند و موفقیت بشر در کشف لوستر در زمان قدیم تاکنون یک خدمت بزرگ به حساب می آید، با پیشرفت تکونولوژی که امروزه همه ی ما در تمامی زمینه ها مدیون همین پیشرفت تکنولوژی هستیم، که برای هر وسایل و اسباب راحتی و آسایش بشر خدمت بزرگی کرده است،

ایران لوستر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

هر روزه در حال تغییر و ابداع طرح های بهتری در هر زمینه است ، اگر توجه کنید از زمانی که برق کشف شد، پیشرفت تکنولوژی از همه نظر سرعت زیادی پیدا کرده است، برق که نعمت بزرگی است و ما تقریبا اکثر وسایل تامین رفاه و آسایشمان با برق کار می کنند، شما از همین اجاق های قدیم که با هیزم خانه را هم روشن می کردند و هم وسیله گرمایشی بودند و هم وسیله برای پخت انواع خوراک از آن ها استفاده می شد، که امروزه انواع اجاق برقی را داریم فر و تستر برقی و حتی بخاری های برقی را داریم، که از همه مهم تر هم استفاده از برق روشنایی تمام امکان هست که بزرگترین خدمت بشریت محسوب می شود.

تکنولوژی لوستر

فرض کنید قبل از اختراع برق از چراغ های نفتی برای روشنایی و گرمایشی و خوراک پزی استفاده می شده است اما هر کدام فقط برای فضای کمی جوابگو بوده اند، قبل تر از نفت با استفاده از شمع و مشعل و هیزم برای روشنایی و گرمایی و خوراک پزی استفاده می کردند.

حال با یک نگاهی کوتاه و یا حتی یک تفکر ساده در می یابیم که برق و روشنایی بعد از وجود آب که مایعه ی حیات است بزرگترین نعمت و پر کاربرد ترین موهبت الهی است ، روشنایی که اولین و مهم ترین استفاده از برق است.

در زمان تاریکی ابتدا از لامپ های رشته ای ساده شروع شد بدلیل اینکه خیلی زود می سوختند و جواب گوی آن ولتاژ برق نبودند و ولتاژ را نمی توانستند تنظیم کنند، هر روزه درگیر ساخت و اختراع لامپ های جدیدی برای روشنایی اماکن مختلف بودند تا به امروز که می توان گفت تنوع انواع لامپ های روشنایی به قدری زیاد است که می توان گفت هر لحظه یک مدل و طرح جدید با کیفیت بیشتر و بهتر و مقاوم تر طراحی و ساخته می شود و به بازار عرضه می شود.

لوستر سقفی را چگونه تمیز کنیم | بیشتر بخوانید

حس زیاده خواهی انسان و میل سیری ناپذیر او که در تمام موارد در پی بیشتر و بهتر است ، برای روشنایی منازل تنها به وجود لامپ و مهتابی اکتفا نکرده است و به نورپردازی بیشتر و بهتر نیاز دارد که با وجود انواع لوسترها این نیاز هم بر طرف شده و شما امروزه مطابق با نظر و سلیقه ی خود می توانید هر نوع لوستر را انتخاب کنید یا حتی طرح خود را ارائه کنید تا لوستر مورد نطرتان را برای شما بسازند.

جنبه های لوستر

لوستر ها که علاوه بر نور پردازی و تنظیم مناسب نور نسبت به هر فضا و مکانی به درستی عمل می کند از دیگر جنبه های مهم لوستر های سقفی جنبه تزئینی و زیبایی آن در منزل و محل کار شماست، در دنیای متنوع لوستر ها با انواع و اقسام طرح ها و مدل ها و استفاده از انواع جنس های مختلف برای ساخت لوسترها کار انتخاب لوستر نیز قدری دشوار شده است، اما ما در این مقاله قصد داریم در بین این همه مدل ، همه چیز درباره ی فروش لوستر سقفی کاردی را برای شما بیان کنیم،

لوستر سقفی کاردی

منظور از دانستن همه چیز درباره ی لوستر سقفی کاردی این است که جنبه های مختلفی را که باید برای خرید لوستر سقفی کاردی در نظر گرفت، اولین موردی را که در نظر باید بگیریم ارتفاع سقف مورد نظر شماست که برای خرید لوستر سقفی کاردی حتما باید سقف بلند باشد.

همچنین اینکه چیدمان و فضای داخلی مکان مورد نظر باید به این طرح از لوستر هماهنگی و هم خوانی خاص خود را داشته باشد، اگر شما همه چیز را درباره ی لوستر سقفی کاردی بدانید آن وقت است که یک انتخاب و خرید آسان خواهید داشت. ما در این زمینه شما را یاری خواهیم کرد.

لوستر سقفی کاردی بیشتر مناسب فضای بزرگتر است و همچنین بیشتر با چیدمان ها و دکور های کلاسیک و سلطنتی ست می شود و هم خوانی بیشتری را دارد، لوستر های سقفی کاردی که انواع مختلف و در طرح های متفاوت و اندازه های متفاوتی ساخته می شود.

اندازه و ابعاد را شما باید تعیین کنید مناسب با فضای مورد نظرتان، مدل های لوستر سقفی کاردی بیشتر به شکل دایره باز آن هم کوچک و بزرگ دارد و همان طور که قبلا گفتیم اندازه آن کوچک بودن یا بزرگ بودن لوستر دست شماست ، و به شکل مربع و مستطیل ساخته می شوند، و با توجه به بلندای سقف منزل شما چند طبقه بودن هر مدل جایز است.

این دانستن همه چیز درباره ی لوستر سقفی کاردی شامل نوع جنس کاربردی این لوستر نیز می شود که معمولا جنس لوستر سقفی کاردی از شیشه یا همان کریستال و فلز استیل است که آن هم در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود، که هر فردی می تواند طرح مورد نظر خود را انتخاب کند و از استفاده لوستر سقفی کاردی نهایت لذت را ببرد.

سخن پایانی

در لوسترها علاوه بر روشنایی بیشتر مکان جنبه ی تزئینی نیز دارد و مکمل و در واقع نگین چیدمان و دکور شماست ، که چیدمان و دکوری بی نقص فقط با وجود یک لوستر ممکن است، که عدم وجود لوستر در دکور شما یک کمبود یا جای خالی در آن احساس می شود، لوستر های سقفی کاردی که چیدمان شما را مجلل تر کرده و فضا و مکان را شاه نشین جلوه می دهد، امیدواریم همه چیز درباره ی لوستر سقفی کاردی را برای شما ارائه داده باشیم که تقریبا شامل همه موارد قابل توجه برای انتخاب لوستر سقفی کاردی بوده باشد‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *