وبلاگ

لوستر مدرن چکار کنیم سیاه نشود

لوستر مدرن کارن

لوستر مدرن که شما در منزل خود دارید نیاز به رسیدگی و محافظت دارد تا از سیاه شدگی آن جلوگیری شود.
سیاه شدن لوستر ها پدیده ای طبیعی در بین تمام لوستر ها است ، و مختص به جنس خاصی نیست، بعضی افراد پس از مدت کوتاهی از خرید لوسترها از کدر شدن و تغییر رنگ آن ها گله و شکایت می کنند، و ناراحت از اینکه چرا پول هنگفتی بابت جنس بی کیفیت پرداخت کرده اند.

در ابتدا باید بگوییم ، راه کارهایی برای سیاه نشدن لوستر وجود دارد و شما می توانید با استفاده از این راه کار ها مدت طولانی از زیبایی لوستر خود لذت ببرید.

تغییر رنگ لوستر

اکثر خانوم ها حساسیت زیادی نسبت به براق بودن لوسترها دارند و تمیزی و ثابت ماندن رنگ لوستر برای آن ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

باید بگوییم حق دارند چون که لوستر وقتی تغییر رنگ می دهد جذابیت و زیبایی خود را از دست می دهد و حتی دیگر هم خوانی با محیط اطراف را ندارد، و به شکلی زننده تبدیل می شود، باید توجه داشته باشید که از همان ابتدا که لوستر را خریداری می کنید تایمی را در هفته یا ماه، برای تمیز کردن لوسترتان اختصاص دهید به این روش همیشه لوستر تمیز است و این گرد و خاک و چربی یا هر چیز دیگر جمع نمی شود و باعث کدر شدن لوستر شود.

اما بعضی از لوستر ها که جنس آن فلز است پس از مدتی تغییر رنگ می دهد، که این به آلیاژ به کار برده در لوستر بر می گردد، و باید بگوییم که اگر جایی به شما گفتن جنس لوستر ما از برنز است قبول نکنید.

خرید لوستر مدرن

به این دلیل که برنز خاصیت شکل پذیری کمی را دارد ، و آن محصول حتما زیر کار آهن و رو کار برنج است که در معرض هوا قرار می گیرد اکسید می شود و پس از تغییر رنگ و کدر شدن حتی احتمال زنگ زدگی هم وجود دارد ، این نکته را هنگام خرید لوستر باید توجه و دقت فرمایید که جنس و آلیاژ فلز بکار برده شده مهم است.

مطمئن شوید که لوستر برنج یا استیل زیر کار آهن نداشته باشد که اگر داشته باشد خیلی زود زیبایی خود را از دست می دهد، و شما می مانید و یک لوستر بد رنگ که قابل استفاده و ست شدن با هیچ چیز نیست.

| در اینستاگرام به ایران لوستر سر بزنید |

راهکارهایی برای سیاه نشدن لوستر

پس راه کار هایی برای سیاه نشدن لوستر مهم ترینش دقت هنگام خرید است در مرحله ی اول اما بعد تمیز کردن زود به زود لوستر ، درست است تمیز کردن لوستر زمان زیادی را از شما میگیرد ولی اینکار به طول عمر لوستر شما کمک می کند.

لوستر هایی از جنس برنج که در مقابل اکسید شدن از مقاومت زیادی بر خوردارند، ولی یک مقدار جزئی تغییر رنگ می دهند که با جلاسنج مخصوص برنج و یا جوهر لیمو می توان درخشش آن را دید ، اما برای لوستر هایی با آویز های کریستال هم جوهر لیمو و سرکه کمک زیادی در شفافیت و درخشش آن می کند. و باید بگوییم که نگهداری از لوستر آویز و شاخه ای کار آسانی نیست.

لوستر های سقفی مدل های مختلفی دارند و همین طور جنس های مختلفی دارند که هر کدام روش تمیز کردن خاص خود را دارند، که هنگام خرید باید از مشاوره های فروشگاه مربوطه این اطلاعات را بگیرید که به درد سر نیفتید.

هر چند امروزه دنیای مجازی و به لطف گوگل همه چیز در دسترس است و به راحتی می توان اطلاعاتی را در هر زمینه ای کسب نمود، و این موضوع کمک زیادی به مخاطبین کرده است و ما این علم را مدیون پیشرفت سیری ناپذیر بشر می دانیم و بسیار هم قدر دان این موضوع هستیم.

معرفی جدیدترین مدل های لوستر مدرن پذیرایی | بیشتر بخوانید

لوستر مدرن

لوستر مدرن چیست؟ لوستر یا چراغ آویز که وسیله ای برای تنظیم نور بیشتر و بهتر در عین حال ملایم تعبیه شده است که با ظاهری متفاوت و مختلف و طبق سلیقه ی مخاطب طراحی و ساخته می شود.

قبلا از چلچراغ استفاده می کردند که لامپ هایی در ارتفاع های مختلف داشت و بیشتر برای سقف های بلند و خانه های بزرگ کاربرد داشت، اما اکنون که بیشتر ساکنین آپارتمان ها هستند که با چیدمان های مدرن که دارند لوستر های مدرن نیز می طلبند، که این لوسترها به صورت خطی و یا لامپ های به شکل شمع یا نواری از نور طراحی شده اند و طرح های مختلف دارند که دیگر فقط مختص اتاق پذیرایی نیست بلکه برای آشپز خانه و اتاق خواب و حتی اتاق کار نیز مدل های گوناگونی طراحی شده.

اما لوستر که در قسمت پذیرایی نصب می شود درست بالای میز ناهار خوری بزرگ یا وسط پذیرایی آویزان می شود، لوستر های مدرن که از زیبایی خاص خود بر خوردارند و مانند چیدمان و سلیقه ی شما ساخته می شود و زیبایی منازل شما را دو چندان می کند به گونه ای که با نصب یک لوستر در پذیرایی شما ، اولین چیزی که نظر میهمان را به خود جذب می کند طرح لوستر مدرن شما است که در عین سادگی زیبایی خیره کننده ای دارد.

سیاه نشدن لوستر مدرن

وقتی می گویم ساده یعنی خیلی خلوت است و مانند لوستر های سلطنتی شلوغ و پر زرق و برق نیست، راه کار هایی برای سیاه نشدن لوسترهای مدرن وجود دارد که از باقی لوستر ها پاک کردن آن ها راحت تر است.

باید هر هفته دستمال کشی شوند و اکثر لوستر های مدرن خطی هستند یا رشته های لامپ ال ای دی که خیلی کار زیادی ندارند و کافی است حتی هر روز آن را دستمال بکشید چون خیلی شلوغ و سطح زیادی ندارند، و برای زیباتر شدن خانه خود از لوستر های مدرن استفاده کنید که با طرح های بی نظیر و خاص خود چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کند.

با خرید لوستر های مدرن هرگز از خرید خود پشیمان نخواهید شد زیرا لوستر های مدرن با هر سلیقه ای جور در می آیند، با انواع کاناپه ها، مبل ها و میز های ناهار خوری، تخت ها، آشپز خونه ها و اتاق های کار امروزی، طراحی شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *