وبلاگ

لوستر سقفی ریسه ای بهتر بشناسیم

لوستر سقفی ریسه ای بهتر بشناسیم

آشنایی با لوسترهای سقفی ریسه ای را با هم مرور میکنیم تا در انتخاب شما بتواند تاثیر گذار باشد.
در این دنیای پر زرق و برق و مدرنیزه که هر چیزی و هر کار حرفه و وسیله ای پیشرفت زیادی را در هر قرن داشته است اما در قرن حاضر تمام اجناس و وسایل هر سال بروز می شوند و یک مدل جدیدتر و با طراحی بهتر ارائه می شود. از ماشین های بزرگ و سنگین گرفته تا ماشین های مسابقه و گوشی های موبایل و جزئی ترین وسایل و چرخه یک زندگی گرفته تا وسایل تزئینی که لوستر های سقفی هم شامل این دسته از تزئینات می شود.

لوستر های سقفی که در قرن اخیر بسیار قابل توجه و حایز اهمیت بوده اند. به نحوی  دکور و چیدمان لوکس شما بدون حضور یک لوستر مناسب ناقص خواهد بود. نه تنها نقص آن بسیار بارز است بلکه دکور شما جلوه ی چندانی نخواهد داشت.

اما ما در این مقاله سعی داریم که همه چیز درباره لوسترهای سقفی ریسه ای  را برای شما روشن کنیم تا اگر قصد خرید چنین لوستری را دارید با چشمانی باز و در نظر گرفتن تمام جوانب آن را انتخاب و خریداری کنید.
بعد از خرید لوستر سقفی ریسه ای و نصب از دیدن آن در منزل و محل کارتان لذت ببرید. نه آن که با خرید یک لوستر سقفی ریسه ای که اصلا مناسب فضا و خانه شما نیست یک احساس دل زدگی داشته باشید.

یک نکته درباره ی لوستر سقفی ریسه ای که باید بدانیم

آن نکته این است که این لوستر بسیار مجلل و سلطنتی به حساب می آید و برای منازل ای که با چیدمان کلاسیک طراحی شده اند مناسب است .
نکته بعدی از هزار نکته ای باید در نظر داشته باشیم، این است که سقف مکان مورد نظر باید از حد معمول بسیار بلند تر باشد. برای مثال خانه های دوبلکس  و سوبلکس مناسب است و همین طور برای راه پله ها و راه رو های خاص که این لوستر فضا را از چیزی که هست بزرگتر نشان می دهد.

این دانستن همه چیز درباره ی لوسترهای سقفی ریسه ای شامل جنس آن نیز می شود که با توجه به نام لوستر از ریسه های بلند در ساخت و طراحی آن استفاده شده است.
در انتهای هر ریسه یک کریستال با طرح های مختلف نصب می شود.
این کریستال ها نور را به خوبی  در فضا نمایان می کنند. و به حالت انعکاسی نور را بازتاب می کنند و این خود زیبایی لوستر را دو چندان می کند.

لوستر سقفی ریسه ای بهتر بشناسیم

لوستر سقفی ریسه ای بهتر بشناسیم

لوستر سقفی ریسه ای که جز لوستر های مدرن نیز محسوب می شود، که بیشتر جنبه ی تزئینی دارد تا نور پردازی
البته یک نور پردازی ملایم نیز دارد.
اگر ما بخواهیم که همه چیز درباره ی لوستر سقفی ریسه ای بدانیم، به این نکته نیز باید توجه داشت که طراحی لوستر های سقفی ریسه ای به گونه است که بعد از سینی کخ به سقف یا همان قلاب آویز و نصب می شود یک صفحه فلزی قرار دارد با چند تا لامپ و بعد تعداد زیادی ریسه

انواع لوستر سقفی ریسه ای

این محصول می تواند به انواع و اقسام اشکال طراحی شود. گرد، بیضی، مربع، مثلث، به شکل ستاره یا هر شکلی که به فضا و وسایل شما هم خوانی بیشتر داشته باشد قابل طراحی و ساخت است.

این محصول که بسیار زیبا و مجلل است فضا را باشکوه تر از آن چه که هست نشان میدهد. در کاخ های قدیم نمونه های قدیمی و نوستالژی زیادی در دسترس است. این محصول که مانند سایرین قابل نصب در هر گوشه و کناری نمی باشد و برای وجود و حضور یک مدل آن باید فضای خاص خود آن را فراهم آورد و گرنه خرید آن کار بسیار اشتباه و تباه شدن هزینه است که می کنید.

| در اینستاگرام به ایران لوستر سر بزنید |

پس بهترین کار این است که قبل از خرید از همه نظر فضا و مکانی که قصد خرید یک لوستر ریسه ای را برای آن دارید بررسی کنید.
لوستر های سقفی ریسه ای را برای برخی هتل ها و اقامت گاه های خاص و مجلل و سلطنتی استفاده می کنند که اکثرا میزبان گردشگرها و توریست های خارجی هستند و از دیدن هنر ایرانی که می توانددر وجود لوستر هم باشد تحسین کنند و اثباتی برای هنر نزد ایرانیان است باشد.

نکاتی دیگر درباره لوستر سقفی ریسه ای

از هزار نکته که درباره ی این محصول باید دانست این است که شما می توانید اندازه و بلندای ریسه را مطابق با سلیقه تان تغییر دهید.
این مسئله باز بر می گردد به بلندای سقف مکان مورد نظر ولی این تغییر بلندای ریسه ها تا یک حدی می تواند کوتاه باشد.
زیرا اگر از حد معمول کوتاه تر باشند دیگر آن زیبایی و نمای قبلی را نخواهند داشت. و اصلا نمی توان نام آن را لوستر ریسه ای نامید.

یک مسئله دیگر در رابطه با لوستر های سقفی ریسه ای وجود دارد تمیز کردن آن ها است که به نظر کار دشواری است و اگر فکر می کنید با تمیز کردن لوستر ریسه ای ممکن است آسیبی به آن بزنید بهتر است با خدمات لوستر اطلاع دهید که شما را در این کار راهنمایی کنند.

تمیز کردن این لوستر ها واقعا کار زمان بری است پس بهتر است که زود به زود این لوستر ها را تمیز کنید که گرد و خاک یا چربی روی کریستال ها سخت نشود که با روش های معمولی نتوان آن ها را از بین برد.
دانستن همه چیز درباره ی لوستر سقفی ریسه ای بسیار مهم است و همانطور که گفتیم کمک شایانی در انتخاب مدل و طرح های مختلف برای فضا های مختلف به شما می کند.

اما رنگ لوستر های ریسه ای بیشتر تک رنگ است و تنوع رنگی چندانی ندارد در عوض در مدل کریستال ها تنوع زیادی هست و همینطور طریقه وصل کردن ریسه ها به سینی اصلی هم می تواند با نظر مشتری متفاوت و متنوع باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *