وبلاگ

آیا برای اتاق مدیر عامل لوستر استفاده کنیم ؟

لوستر اتاق مدیر عامل

یکی از مهم ترین قسمت هایی که در هر اداره و شرکت وجود دارد اتاق مدیریت است و لوستر اتاق مدیر عامل هم یکی از قسمت های مهم اتاق مدیریت است.

 و در واقع در هر مجموعه ای اتاق مدیریت حکم کلید ماجرا را دارد پس لازم است که طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت با نهایت دقت و حساسیت انجام شود.

زیرا همیشه به این قسمت توجه ویژه ای می شود و مهمترین کارها و تصمیمات در این قسمت گرفته می شود.

البته این به این معنی نیست که اهمیت قسمت های دیگر فضا پایین است و شما موظف هستید که همه اتاق ها و تمام قسمت های یک فضای اداری را با بیشترین کیفیتی که در توان تان است طراحی و دکور کنید ولی منظور ما این است که اتاق مدیریت به علت اینکه قسمتی است که افراد مهم و جلسات مهم در آن قسمت برقرار می شود اهمیت بیشتری دارد و لازم است که بیشتر مورد توجه قرار گیرد .

لوستر اتاق مدیر عامل

دفتر مدیریت به منزله‌ کارت ویزیت شرکت شما است. بنابراین، باید در نظر داشته باشیم دکوراسیون و چیدمان و طراحی اتاق مدیریت مثل انتخاب لوستر اتاق مدیر عامل راحت و مناسب این محیط باشد.

دکوراسیون چنین مجموعه ‌هایی معمولا به سبک و مدل سازمانی است، اما با این وجود، چیدمان و ترکیب های دیگری برای طراحی این مکان‌ وجود دارد که مورد رضایت و سلیقه مدیران است.

اتاق مدیریت و فضای داخلی آن، بیانگر نوع فعالیت شرکت، خصوصیات اخلاقی مدیر و همچنین ترجیحات و تمایلات مدیر و کارکنان است.

|  در اینستاگرام به ایران لوستر سر بزنید |

 در طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت از چه ایده‌ هایی استفاده کنیم؟

  1. انتخاب سبک دکوراسیون داخلی مناسب مبلمان اداری
  2. طراحی دیوارها
  3. انتخاب رنگ مناسب برای مبلمان‌ ها و دیوارهای اتاق
  4. انتخاب کفپوش و دیوار پوش مناسب فضاهای اداری 5.
  5.  نورپردازی مناسب با استفاده از لوستر ها و چراغ ها
  6. طراحی قفسه ‌های کتاب
  7.  انتخاب اکسسوری و تزئینات مناسب فضا

نورپردازی لوستر اتاق مدیر عامل

در هر فضایی، چه منزل و چه محیط های اداری مهم است که نور پردازی ها به چه صورت باشد . زیرا نور پردازی ها و لوستر اتاق مدیر عامل می تواند تاثیر و اهمیت زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی منازل و اتاق مدیر عامل داشته باشد .

ولی اهمیت این موضوع در محیط های اداری بسیار زیاد است زیرا افراد بیشتر وقت خودشان را در محیط کار می گذراند در حال رسیدگی به امور مختلف هستند که دارای اهمیت است و لازم است که نورپردازی به گونه ‌ای باشد که چشم آنها خسته نشود و راند مان کار پایین نیاید.

در این محیط‌ ها وجود نور طبیعی اهمیت زیادی دارد و باید همیشه از چراغ ها و روشنایی های دیواری در این محیط ها استفاده شود و همچنین نور اتاق مدیریت هم باید با دقت خاصی تنظیم شود تا تمام موارد گفته شده در آن رعایت شده باشد .

طراحی لوستر اتاق مدیر عامل

در بین میزهای اداری و مدیریتی  و لوستر مدرن اتاق مدیر عامل تنوع زیادی وجود دارد و افراد با توجه به سلیقه و سبک و میزان هزینه ای که می توانند پرداخت کنند با موارد متنوعی روبرو می شوند .

و باید توجه داشته باشید که همیشه میزی را خریداری کنید که با ابعاد و اندازه ی اتاقی که در نظر گرفته ‌اید کاملاً همخوانی داشته باشد و متناسب باشد.

بهتر است میزهای مدیریتی نسبت به میزهای کارمندی هم جزئیات بیشتری داشته باشد هم بزرگتر باشد زیرا قرار است وسایل بیشتری در این میزها جای بگیرد.

معمولا میز هایی را که به عنوان میز مدیریت طراحی و تولید کرده اند طوری ساخته‌ اند که فایل ها و کشو های زیادی داشته باشد و یک قسمت هایی برای آرشیو پرونده ها و اسناد داشته باشد که شبیه کتابخانه است و شما در نهایت با توجه به سلیقه و نیاز تان خرید را انجام خواهید داد .

یا اگر مدل مد نظر خود را پیدا نکردید میتوانید آن را سفارش دهید تا برای شما بسازند.

نور پردازی لوستر دفتر کار چگونه است ؟ | بیشتر بخوانید

دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت

در صورتی که تصمیم به طراحی داخلی اتاق مدیریت گرفته شد لازم است که شما از یک سری فایل و قفسه بر روی دیوار ها استفاده کنید که بتوانید از اسناد و مدارک و برگه ها را به صورت منظم سازماندهی کنید و چیدمان آنها باید به صورتی باشد که بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند .

بهتر است این فایل ها و قفسه ها از جنس میز و مبل ‌های اداری باشد که به صورت غالب در محیط استفاده کرده اید.

دکور دیوار اتاق مدیریت

اگر به دنبال ایده‌ هایی برای تزئین دیوار دفتر مدیریت خود هستید، تابلوی نقل قول‌ های انگیزشی و بوم‌ های نقاشی و لوستر اتاق مدیر عامل بهترین انتخاب برای طراحی اکسنت وال در اتاق مدیریت است.

روش دیگر، قفسه بندی شیک و مدرن است که در عین حرفه‌ای بودن، یک راه عالی برای افزودن جذابیت به دفتر شما محسوب می‌شود.

قفسه ها نیز برای گذاشتن مجسمه های کوچک دکوری و طبقه ‌بندی زون ‌کن‌ها برای اینکه اتاق شما نامرتب به نظر نرسد، کاربردی هستند.

اگر از یک سبک دکوراسیون مینی مال استفاده میکنید با سیم و کابل ‌های مخفی زیبایی دفتر را افزایش دهید تا فضا مرتب تر از قبل به نظر برسد.

کفپوش مناسب انتخاب کنید

بهترین کفپوش برای دکوراسیون و طراحی اتاق مدیریت پارکت یا لمینت طبیعی است.

یک پارکت با کیفیت، صداهای اضافی را تا حد بسیاری کاهش میدهد و در عین حال بسیار شیک و مدرن به نظر میرسد.

اگر از فرش و یا قالیچه استفاده میکنید، فرشی تهیه کنید که کف را کاملا بپوشاند و تراکم بافت آن کم باشد زیرا در این صورت نگهداری و نظافت آن به مراتب بسیار آسان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *