وبلاگ

شیک ترین لوستر سقفی بازار

شیک ترین لوستر سقفی بازار

مقدمه: همه ما برای دکوراسیون منزلمان به دنبال شیک ترین لوستر سقفی بازار هستیم. اما باید این‌ را در نظر بگیریم که شیک ترین لوستر سقفی بازار لوستری است که با دکوراسیون منزلمان مچ شده باشد و با دیگر وسایل منزل همخوانی داشته باشد. بله ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم که برای دکوراسیون منزلتان بهترین و شیک ترین لوستر ممکن را انتخاب کنید. اما قبل از آن لازم است انواع لوستر ها را معرفی کنیم و در نهایت به شما‌ کمک کنیم تا لوستر مورد نظر خود را پیدا کنید.

لوستر سقفی چیست ؟

لوستر های سقفی یکی از ابزار مرسوم و رایج روشنایی است. این وسیله در میان مردم کاملا شناخته شده هستند و مسئول تامین روشنایی اکثر منازل امروزی هستند. این وسیله تقریبا کامل کننده دکوراسیون داخلی منازل است. البته این به شرطی است که لوستر مورد نظر با دکوراسیون منزل همخوانی داشته باشد. در این صورت است که میتوان گفت این خانه دارای شیک ترین لوستر سقفی بازار است. به هر حال اگر متوجه این سخنان نمیشوید بهتر است مقاله را تا انتها دنبال کنید.

انواع لوستر های سقفی

لوستر های سقفی به دو دسته تقسیم میشوند.

  1. لوستر سقفی کم ارتفاع
  2. لوستر سقفی آویز

در نهایت انتخاب هر یک از این لوستر ها بسته به ارتفاع سقف، ابعاد سالن، میزان نور مورد نیاز و سبک دکوراسیون منزل است.

لوستر سقفی کم ارتفاع

در سالن هایی که سقفشان کم ارتفاع است بهتر است از لوستر سقفی کم ارتفاع استفاده شود. وقتی لوستر کم ارتفاع باشد سایر اعضای موجود در دکوراسیون هم خیلی خوب دیده میشوند. همچنین اگر لوستر سقفی ما نور پردازی درست و کافی داشته باشد، کوتاه بودن سقف خیلی کمتر دیده میشود‌‌. در ادامه به توضیح دو نوع از لوستر های سقفی کم ارتفاع میپردازیم که میتوانند برای منزل شما، شیک ترین لوستر سقفی بازار محسوب شوند.

۱_لوستر سقفی حبابی

لوستر های حبابی یا فلاش از انواع لوستر های کم ارتفاع هستند. این نوع لوستر ها عموما به شکل نیم دایره بوده که به سقف های با ارتفاع کمتر از ۲ متر نصب میشوند. این سبک از لوستر ها دارای زیبایی بسیار زیادی بوده که ما معمولا آن ها در سقف تراس، راهرو ها، انباری ها، لابی، اتاق رختکن و غیره مشاهده میکنیم. از آنجایی این نوع لوستر ها دارای ایمنی بالایی است، از آن ها در اتاق کودک نیز استفاده میکنند. حال با توجه به توضیحات گفته شده، لوستر حبابی میتواند بهترین انتخاب و شیک ترین لوستر سقفی بازار برای مکان های ذکر شده باشد.

۲_لوستر سقفی آویزی کم ارتفاع

این نوع لوستر بر خلاف نوع حبابی، چیزی حدود ۵ تا ۲۰ سانتی متر از سقف آویزان میشوند. عموما از این سبک لوستر ها در آشپزخانه و اتاق خواب استفاده میکنند. این سبک از لوستر ها دارای نور پردازی کمی هستند و بیشتر سقف را روشن میکنند. به هر حال لوستر های کمتر ارتفاع آویز سقفی یکی از پرطرفدار ترین سبک لوستر ها هستند.

لوستر سقفی آویزی

لوستر های آویز عموما برای سقف های بلند کاربرد دارند و از‌ جمله محبوب ترین لوستر ها هستند که در سالن های پذیرایی و اماکن عمومی مورد استفاده قرار میگیرند. اگر چه این لوستر ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند ولی ما در اینجا به معرفی و توضیح برخی از آن ها میپردازیم.

در واقع لوستر سقفی در کل به دو نوع لوستر مدرن و لوستر کلاسیک تقسیم بندی میشوند.

لوستر های مدرن معمولا برای منازل و امکان با سبک مدرن مورد استفاده قرار میگیرند و لوستر های کلاسیک برای منازلی با طراحی سنتی و کلاسیک طور استفاده میشود. بنابراین بسیار مهم است که در ابتدا به این نکته توجه کنید که اگر میخواهید شیک ترین لوستر سقفی بازار را پیدا کنید، باید سبک منزلتان با سبک لوستر کاملا همخوانی داشته باشد. در غیر اینصورت منزلتان ظاهری ناخوشایند خواهد داشت.

لوستر ریسه ای

لوستر ریسه ای یکی از انواع لوستر سقفی آویزی است که زیری مجموعه لوستر های کریستالی مدرن هستند. لوستر های ریسه ای دارای سبکی مجلل بوده و در منازل و امکانی کاربرد دارد که دارای سقف بسیار بلند هستند. روی این لوستر ها ریسه های آویزان شده است که روی آن ها تکه هایی از کریستال قرار دارند. شکل کلی این لوستر ها گاه دایره ای بوده و گاه خطی. روی این دایره و خط شکل ها ریسه آویزان شده است و به آن ظاهر بسیار زیبایی بخشیده اند. به هرحال این سبک از لوستر ها اگر چه بسیار زیبا هستند اما باید به سبک و مدل منزلتان همخوانی داشته باشد تا بتوان آن را به عنوان شیک ترین لوستر سقفی بازار برگزید و خریداری کرد.

فروشگاه فروش لوستر

لوستر های سقفی آویزی بسیار متنوع هستند که توضیح همه آن ها خارج از ظرفیت این مقاله است. اما در کل چیزی که ما حین خرید لوستر باید در نظر بگیریم در ابتدا سبک لوستر و در مرحله دوم ابعاد و میزان نور پردازی لوستر خواهد بود. باقی پارامتر ها بسته به ذوق و سلیقه خریدار دارد. به هر حال اگر قصد خرید لوستر داریم بهتر است به بزرگترین فروشگاه فروش لوستر محل زندگی خود مراجعه کنید و از میان لوستر ها، لوستر مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید.

اما اگر به هر دلیلی دسترسی به فروشگاه ندارید میتوانید به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کرده و در منزل و با خیال راحت لوستر مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. معمولا تنوع لوستر های موجود در فروشگاه های اینترنتی بسیار زیاد است و همین امر سبب میشود که بتوان خیلی راحت شیک ترین لوستر سقفی بازار و خریداری نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.