وبلاگ

خرید لوستر کاردی شیک

خرید لوستر کاردی شیک

مقدمه: اگر در این صفحه هستید احتمالا قصد دارید در این روز های پایانی سال اقدام به خرید لوستر کاردی شیک کنید. زیرا یکی از رسوم ما ایرانیان، تمیز کردن و نو کردن خانه برای رفتن به پیشواز بهار و سال نو است و این یک امر پسندیده و سنتی ما ایرانیان است . به همین دلیل است که در روز های پایانی اسفند همه مردم در تکاپوی خرید و نو کردن خود و منزلشان هستند.

عید نوروز جشن باستانی ما ایرانیان است که همه ساله به همان شکوه و عظمت سال قبل برگزار میشود و یکی از افتخارات و نشان از قدمت و فرهنگ ما ایرانیان است. به همین دلیل همه ساله شاهد تلاش و کار و خرید و گردگیری همه مردم برای فرارسیدن عید نوروز هستیم. اما ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا برای سال نو موفق به خرید لوستر کاردی شیک شوید و منزلتان را برای عید نو نوار کنید. پس به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

لوستر کاردی چیست؟

لوستر یکی از اجزای بسیار مهم منزل است که بودن آن میتواند تاثیر شگفت انگیزی بر زیبایی دکوراسیون منزل داشته باشید. لوستر ها انواع مختلفی دارند ولی ما در اینجا قصد داریم بیشتر درباره‌ی لوستر کاردی صحبت کنیم. میدانیم که یکی از پر طرفدار ترین و زیبا ترین مدل لوستر ها، لوستر های کریستالی هستند‌. میتوان گفت لوستر های کریستالی جز قدیمی ترین لوستر هایی هستند که همواره مورد استفاده قرار میگیرند. لوستر های کریستالی دارای زیبایی خیره کننده و منحصر به فردی هستند و دارای انواع مختلفی میباشند. یکی از انواع لوستر های کریستالی، لوستر کاردی است. لوستر های کاردی دارای کریستال هایی به شکل کارد یا مستطیلی شکل هستند. این لوستر ها در دونوع مربع و دایره ای شکل طراحی و تولید میشوند.

۱_لوستر کاردی دایره ای

این لوستر ها از یک یا چند دایره از بزرگ تا کوچک تشکیل شده اند. دایره ها ممکن است در یک سطح باشند و یا با ارتفاع های مختلفی از هم قرار گرفته باشند. روی این دایره ها تکه های کریستال های کاردی شکل قرار میگیرند و به لوستر زیبایی شگفت انگیزی میبخشند.

۲_لوستر کاردی مربعی

این نوع لوستر هم مانند لوستر کاردی دایره ای از یک یا چند مربع در ابعاد مختلف تشکیل شده است. این مربع ها میتوانند در یک سطح باشند و یا در چند سطح و در ارتفاع های مختلف نسبت به هم قرار میگیرند. در نهاین کریستال های کاردی شکل روی این مربع ها نصب میشوند و مدل لوستر کاردی مربعی را تشکیل میدهند. بنابراین اگر قصد خرید لوستر کاردی شیک را دارید از این مدل غافل نشوید.

انواع لوستر ها

اما ممکن است بسته به سلیقه و دکوراسیون منزلتان بخواهید نوع دیگری از لوستر ها را انتخاب و خریداری نمایید. لازم است بدانید که لوستر ها دارای انواع و اقسام متفاوتی هستند به طوری که تنوع در شکل، جنس، رنگ و مدل بسیار بالا است. پس اگر قصد خرید لوستر کاردی شیک را هم نداشتید میتوانید از میان تنوع بسیار بالای لوستر ها یک کدام از آن ها را بسته به سلیقه و خواست خود انتخاب و خریداری نمایید.

نحوه انتخاب لوستر

اما اگر میخواهید برای ایام عید لوستر بسیار شیک و زیبایی را خریداری کنید لازم است به چند نکته توجه کنید.

  1. نوع لوستر: در هنگام خرید لوستر حتما به سبک دکوراسیون منزلتان و نوع لوستر توجه کنید. لازم است که برای دکوراسیون های به سبک کلاسیک لوستر هایی با سبک کلاسیک انتخاب شود و برای خرید دکوراسیون هایی با سبک مدرن لوستر مدرن انتخاب شود.
  2. ابعاد لوستر: دقت داشته باشید که ابعاد لوستر باید کاملا متناسب با محل قرار گیری آن باشد. برای مثال لازم است که لوستر مورد استفاده در آشپزخانه کوچک باشد و لوستر مورد استفاده در پذیرایی کاملا متناسب با آن و بزرگ باشد.
  3. نور پردازی لوستر: در حین خرید لوستر به میزان نور پردازی مورد نیاز دقت کنید‌. اگر منزلتان به جز لوستر دارای نور پردازی های دیگری هم باشد، دیگر نیازی نیست لوستری با چراغ های زیاد خریداری کنید. ولی اگر منزلتان به اندازه کافی لامپ و روشنایی ندارد از لوستری با نور پردازی زیاد استفاده کنید.
  4. جنس لوستر: اگر بیشتر وسایل منزلتان از فلز تهیه شده باشد بهتر است لوستر نیز از همان جنس باشد ولی اگر بیشتر وسایل منزلتان از چوب تهیه شده باشد انتخاب لوستر چوبی نیز میتواند انتخاب بسیار خوبی باشد.

خرید لوستر کاردی شیک

حال اگر قصدتان خرید لوستر کاردی شیک است لازم به بهترین و معتبر ترین فروشگاه های فروش لوستر مراجعه کنید و لوستر مرد نظرتان را انتخاب و خریداری نمایید. با این حال ممکن است در محل زندگیتان فروشگاه معتبری موجود نباشد که در این شرایط میتوانید به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کنید. درواقع امروزه خرید و فروش به صورت اینترنتی بسیار رواج پیدا کرده است و به یکی از سریع ترین و بهترین روش ها تبدیل شده است.

به طوری که در کشور های پیشرفته ای چون آمریکا خرید به صورت حضوری بسیار کاهش پیدا کرده است و تنها راه مراجعه به اکثر فروشگاه ها به صورت اینترنتی است. در سال های اخیر نیز در ایران هم فروش اینترنتی بسیار رواج پیدا کرده است و همین خود میتواند نشان از پیشرفت و سرعت در ارتباطات و خرید و فروش باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.