وبلاگ

انواع مدل های لوستر شاخه ای چوبی

انواع مدل های لوستر شاخه ای چوبی

مقدمه: اگر به دنبال انواع مدل های لوستر شاخه ای چوبی برای منزلتان هستید، قطعا صفحه ‌ی درستی را انتخاب کرده اید. ما در اینجا علاوه بر معرفی انواع لوستر ها، به شما کمک میکنیم که متناسب با دکور منزلتان، لوستر انتخاب کنید. همانطور که احتمالا میدانید لوستر ها دارای تنوع بسیار بالایی هستند، اما همه آن ها برای منزل ما مناسب نیستند و لازم است برای خرید لوستر به چندین نکته توجه کرد. حال اگر برای خرید لوستر مناسب منزل خود مصمم هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید‌.

لوستر چوبی

قبل از هر چیزی لازم است بدانیم که لوستر چوبی برای منازلی کاربرد دارد که در دکور آن چوب زیاد به کار رفته باشد. مثلا در شهر های شمالی ایران لوستر های چوبی بسیار پر کاربرد هستند چرا که در این مناطق، عموما در دکوراسیون منازل، چوب پر کاربرد است. شاید برایتان جالب باشد که حتی فروش لوستر های چوبی در شمال ایران هم بسیار بیشتر است.

اما دلیل دیگری که مناطق شمالی ترجیح میدهند از لوستر چوبی استفاده کنند، مرطوب بودن این مناطق است. در واقع لوستر چوبی نسبت به لوستر فلزی در مقابل رطوب مقاوم تر است. و آخرین ویژگی مثبت لوستر های چوبی، ارزان بودن آن هاست که خب این ویژگی در انتخاب و خرید میتواند کاملا موثر باشد. اما عموما لوستر های چوبی به صورت شاخه ای تولید میشوند حال اگر میخواهید از انواع مدل های لوستر شاخه ای چوبی مطلع شوید ادامه مطالب را مطالعه نمایید.

انواع لوسترهای چوبی

لوسترهای چوبی عموما از سه تا دوازده شاخه ساخته و تولید میشوند. اما انواع دیگری از لوستر های چوبی ۲ تا ۳ طبقه نیز وجود دارند که خارج از بحث مقاله امروز ما خواهد بود. ما در این مقاله به معرفی انواع مدل های لوستر شاخه ای چوبی میپردازیم و کاربرد آن ها را نیز بیان خواهیم کرد.

انواع مدل های لوستر شاخه ای چوبی

در ادامه به بررسی انواع مدل های لوستر های شاخه ای چوبی میپردازیم:

1- لوستر چوبی سه شعله

لوستر های چوبی سه شعله به دلیل وزن بسیار پایینی که دارند قابل نصب بر روی هر نوع سقفی هستند. از آنجایی که میزان نور این لوستر ها فضایی معادل پانزده متر مربع را روشن میکند، میتوان از این لوستر در آشپزخانه و اتاق خواب استفاده کرد و میتوان گفت این نوع لوستر دقیقا مناسب این چنین فضاهایی است.

2- لوستر چوبی چهار شعله

لوستر های چوبی چهار شعله فضایی معادل ۲۰ متر مربع را روشن میکنند پس میتوان از آن ها در اتاق های پذیرایی بزرگ و کوچک استفاده کرد. جالب است بدانید این سایز از لوستر چوبی به هم به صورت شاخه ای و هم غیر شاخه ای وجود دارند و هر کسی بسته به سلیقه خود میتواند یک کدام از آن ها را انتخاب و خریداری نماید.

3- لوستر چوبی شش شعله

لوستر های چوبی شش شعله فضایی معادل ۳۰‌متر مربع را به خوبی روشن میکند و میتوان گفت ‌‌جز پرفروش ترین لوستر ها محسوب میشوند و برای سالن های پذیرایی بسیار مناسب هستند‌. حال شما باید ببینید متراژ فضای مورد نظرتان چقدر است و در کنار آن به چه میزان نور احتیاج دارید.

با در نظر گرفتن همگی این موارد میتوانید لوستر مورد نظرتان را انتخاب کنید.

4- لوستر های چوبی هشت، ده و دوازده شعله

گاهی یک سالن پذیرایی خیلی بزرگ و یا یک فضای اداری و غیره فقط یک محل نصب لوستر دارد. در چنین شرایطی بهتر است از لوستر های چوبی هشت، ده و دوازده شاخه استفاده شود.

جالب است بدانید لوستر های چوبی هشت شاخه، فضایی معادل ۴۰ متر، لوستر های چوبی ده شاخه، فضایی معادل پنجاه متر و لوستر های چوبی دوازده شعله، فضایی معادل شصت متر را روشن میکند و خب با توجه به فضایی که دارید میتوانید یک کدام از انواع مدل های لوستر شاخه ای چوبی را انتخاب نمایید.

خرید لوستر شاخه ای

حال با توجه به مطالب گفته شده اگر قصد خرید لوستر شاخه ای دارید باید به متراژ فضا، میزان نور مورد نظر و دکوراسیون منزلتان توجه کنید سپس با حوصله و صبر لوستر شاخه ای مورد نظرتان را انتخاب و سپس خریداری نمایید. از آنجایی که انواع مدل های لوستر شاخه ای چوبی  بالا است هیچ گاه در خرید عجله نکنید و صبر کنید لوستری پیدا کنید که صد در صد با دکوراسیون و فضای منزلتان مچ باشد.

از آنجایی که لوستر به سقف آویزان میشود تاثیر بسیار زیادی بر روی دکور منزل دارد پس اگر در خرید دقت نکنید و لوستری انتخاب کنید که با فضای منازلتان ناهماهنگ باشد، میتواند یک تنه تمام دکوراسیون منزلتان را به هم بریزد.

فروش لوستر

در نهایت لازم به ذکر است که لوستر های چوبی نسبت به دیگر لوستر ها از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. بنابراین اگر به هر دلیلی قصد خرید لوستر چوبی دارید به معتبر ترین فروشگاه های فروش لوستر چوبی در شهر یا محل زندگیتان مراجعه کنید تا علاوه بر دیدن انواع مدل های لوستر شاخه ای چوبی، با قیمت منصفانه از آن ها رو به رو شوید.

اما اگر  در محل زندگیتان فروشگاه معتبری را نمیشناسید و یا فروشگاه مورد نظر، لوستر مناسب و باب سلیقه شما را ندارد میتوانید به فروشگاه های اینترنتی معتبر فروش لوستر مراجعه کنید و لوستر مورد نظرتان را انتخاب و خریداری نمایید. یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی فروش لوستر، “ایران لوستر” است که دارای اعتبار بالا و سابقه طولانی در این زمینه است به طوری که میتوانید از میان تنوع بالای محصولات با خیال راحت خرید کنید. این فروشگاه دارای لوستر های متنوعی است به طوری که همه افراد با سلیقه های متفاوت میتوانند لوستر متناسب با سلیقه خود را پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.