لوستر ارزان

برای ایجاد فضایی راحت و نور بین دیوارهای خانه نیازی به هزینه گزافی ندارید. لوستر ارزان راه‌حل مناسبی برای کسانی است که می‌خواهند هزینه کمی بکنند و وسایل خانه داشته باشند که بدون فدا کردن سبک، تا حد کمال روشن شوند.هزینه یک لوستر ممکن است از عواملی مانند شهرت برند یا هزینه های تولید و مواد مورد استفاده ناشی شود. برای داشتن یک لوستر خوب با ظاهری دلپذیر و باکیفیت، می‌توانید لوستر هایی را انتخاب کنید که شکل‌های ساده دارند و از موادی ارزان‌تر اما به همان اندازه به‌روز هستند و می‌توانند محیط را شخصی‌سازی کنند. .

مکان‌های سنتی – بالای میز ناهارخوری و سرسرا یا ورودی شما – هنوز مکان‌های محبوب برای آویزان کردن لوستر هستند. اما هر جایی که ارتفاع سقف برای قرار دادن یک لوستر را دارید و فکر می کنید که یک لوستر خوب به نظر می رسد، ارزش بررسی دارد. به عنوان مثال، اتاق خواب شما، اگر سقفی برآمده داشته باشد، ممکن است کارساز باشد. لوسترها در سبک هایی موجود هستند که تقریباً با هر تم دکوراسیونی از قرون وسطی تا پست مدرن مطابقت دارند.

لوسترهای با کیفیت بالا و در عین حال ارزان، صرفه جویی زیادی را ارائه می دهند!

بیایید با آن روبرو شویم، لوسترهای جدید برای فروش می توانند میلیون ها تومان  برای شما هزینه داشته باشند. آنها یک مرکز اصلی در هر اتاقی هستند – چه یک لوستر ورودی بزرگ، چه روی میز ناهارخوری، در آشپزخانه، یا شاید حتی یک لوستر اتاق نشیمن یا اتاق خواب.این چراغ های لوستر بزرگ کاملاً خیره کننده هستند و یک تم کامل را در یک اتاق ایجاد می کنند. اما آنها می توانند گران باشند!راه بهتری برای خرید لوستر وجود دارد

به جای اینکه نگران قیمت لوستر باشید، چرا به دنبال لوسترارزان قیمت نباشید؟ لوسترهای ارزان ظاهری عالی، منبع نور قابل توجهی ارائه می دهند و همچنین می توانند در هزینه های شما صرفه جویی زیادی داشته باشند. آنها با کیفیت اول، کاملا نو هستند، هرگز استفاده نشده اند و به اندازه بقیه جذابیت دارند.

لوسترهای مدرن ارزان: چه زمانی آنها را انتخاب کنید

تصمیم به خرید لوستر ارزان می تواند از انگیزه های مختلفی باشد. به عنوان مثال، نیاز به صرفه جویی در هزینه ها پس از بازسازی خانه. در این مورد نورپردازی در مقایسه با هزینه های فوری بیشتر به حاشیه می رود. دلیل دیگر ممکن است این باشد که خانه ای برای تعطیلات دارید که فقط چند ماه در سال از آن استفاده می شود. جایی که انتخاب لوسترهای گران قیمت راحت نیست. اگر خانه ای برای اجاره دارید، ترجیحاً خرید لوسترهای ارزان مدرن را انتخاب کنید.

این لوسترها جلوه زیبایی شناختی خاصی به اتاق ها می دهند، اما هزینه های گزافی را به همراه ندارند.

بهتر است لوسترهای ارزان مدرن را انتخاب کنید، حتی در اتاق‌هایی از خانه که به اندازه اتاق ابزار، اتاق زیر شیروانی، اتاق لباس‌شویی، راهرو استفاده نمی‌شوند. در وب‌سایت ما، یافتن لوستر ارزان مدرن با قیمت بسیار مناسب که کیفیت رضایت‌بخش و ظاهری خوبی دارند، کار سختی نیست، بنابراین از نظر زیبایی‌شناسی و سبک نیز کمک بسیار خوبی را تضمین می‌کنند.

ما انواع لوسترهای مدرن را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهیم. با استفاده از این لوسترهای ارزان قیمت مدرن، می‌توانید نورپردازی جالبی را به اتاق‌های خود بدون صرف هزینه زیاد اضافه کنید.

اگر به دنبال لوسترهای ارزان مدرن هستید، ما به شما ضمانت یافتن لوستری که مناسب شماست، را با قیمت های پایین و نسبتا پایین ارائه می دهیم. این طیف بسیار گسترده است و شامل نسخه های اقتصادی لوستر آویز مدرن و طراحی برای آشپزخانه یا اتاق نشیمن است. ما به شما توصیه می کنیم که به طور منظم از وب سایت ما بازدید کنید زیرا ما اغلب تخفیف های واقعا ارزان ارائه می دهیم.

 

خرید لوستر ارزان

 

بسیاری از مردم وقتی صحبت از لوستر می شود به شکوه، تجمل، کریستال و درخشش فکر می کنند. با این حال، در دنیای مدرن، لوسترها اقلامی بسیار مدرن‌تر، گاهی مینیمال‌تر و در دسترس‌تر هستند. آنها مانند قطعاتی از جواهرات هستند که نشان دهنده سبک شخصی شما برای خانه شما هستند. اگر دقیق‌تر نگاه کنید، می‌بینید که یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تغییر سبک کلی خانه، استفاده از لوستر است و شما با لوستر ارزان قیمت نیز می توانید اساسی در منزل خود بدهید. لوسترها بهترین انتخاب برای روشنایی عمومی محیط به غیر از نورپردازی کار خاص هستند. لوستر شما منبع نور عمومی اتاق شما است. لوسترها جواهرات خانه شما هستند و به محیط اطراف خود ظرافت و جذابیت می بخشند، اتاق شما را پر از نور می کنند، اما برای نورپردازی مناسب باید چه از نظر بصری و چه از نظر سبک با سایر نورپردازی های اتاق شما سازگاری داشته باشند. این چیزی است که قبل از انتخاب لوستر باید بدانید.

هدف از لوستر

سطح نور مورد نیاز با توجه به نیاز محل مورد استفاده چقدر باید باشد؟ مقادیر مختلف نور در مکان های مختلف مانند اتاق نشیمن، اتاق نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب مورد نیاز است.

ابعاد لوستر

اندازه لوستر شما با توجه به اندازه اتاق مورد استفاده باید چقدر باشد؟

ارتفاع لوستر

ارتفاع اتاق و لوستر با توجه به موقعیت مکانی چقدر باید باشد؟

سبک لوستر

آیا سبکی در ذهن دارید؟

رنگ لوستر

چه رنگ هایی با مبلمان اتاق شما مطابقت دارد؟

وزن لوستر

وزن لوستر ارزانی که می خرید چقدر باید باشد؟

نیاز به نور بسته به اتاقی که از لوستر خود استفاده می کنید متفاوت است. به عنوان مثال، ما در مکان هایی مانند آشپزخانه و حمام به نور بسیار بیشتری نیاز داریم، در حالی که در مکان هایی مانند اتاق خواب به نور کمتری نیاز داریم. کارشناسان از قبل جداول مربوطه را برای میزان نور مورد نیاز و محاسبات فضاهای منازل تهیه کردند. هنگام خرید لوستر ارزان خود فراموش نکنید که از نماینده فروش اطلاعات کسب کنید.

 

اندازه لوستر ارزان

اندازه یک لوستر باید متناسب با اتاق باشد. برای مثال، در یک اتاق ناهارخوری که 12 متر در 12 متر است، یک لوستر 45 تا 60 سانتی متر ممکن است مناسب باشد. در یک سالن ورودی با سقف بسیار بلند و مبلمان کم، ممکن است یکی را ترجیح دهید که 2 یا حتی 3 فوت باشد. به خاطر داشته باشید که به طور کلی ارتفاع لوستر با قطر اتاق افزایش می یابد. در حالی که نسبت ها بر اساس سبک متفاوت است، یک لوستر با قطر بزرگتر معمولاً بیشتر از یک لوستر با قطر کوچکتر آویزان می شود.

 

چقدر پایین باید آویزان شود؟

شما می خواهید لوستر ارزان شما به اندازه ای پایین باشد که نور خوبی بدهد اما به اندازه ای بلند باشد که از مسیر خارج شود. این بدان معناست که اگر می‌خواهید آن را در جایی آویزان کنید که مردم زیر آن راه بروند، پایین‌ترین قسمت آن نباید کمتر از ۷ اینچ از کف باشد.اگر آن را روی میز ناهار خوری خود آویزان کنید، اکثر مردم پایین لوستر را بین 30 تا 36 اینچ بالاتر از میز قرار می دهند تا ارتفاع مناسبی داشته باشد.

 

اندازه مهم است

یک لوسترارزان هم از نظر نور و هم از نظر اندازه باید با فضایی که در آن قرار دارد سازگار باشد. لوستری که نسبت به مکان کوچک باشد از نظر بصری صحنه منفی ایجاد خواهد کرد. اگر تصمیم روشنی در مورد سایز ندارید و نمی توانید بین دو سایز تصمیم بگیرید، سایز بزرگتر را انتخاب کنید. کارشناسان دکوراسیون داخلی انتخاب خود را در جهت آنهایی که کمی بزرگتر از اندازه مناسب هستند انجام می دهند. کمی بزرگتر بهتر از یک لوستر کوچک است. متخصصان دکوراسیون داخلی روش های محاسباتی برای اندازه لوستر مناسب برای یک فضا ایجاد کرده اند.

عرض و ارتفاع اتاقی را که لوستر خود را در آن آویزان می کنید بر حسب سانتی متر محاسبه کنید. این دو مقدار را اضافه کنید و اگر مقدار کل را بر 12 / تقسیم کنید، قطر لوستری که باید بخرید بیرون می آید. به عنوان مثال، اجازه دهید ابعاد اتاق ما 4 متر در 5 متر باشد. ارزش اتاق 400 سانتی متر + 500 سانتی متر = 900 سانتی متر خواهد بود. قطر لوستر ما 900 سانتی متر / 12 = 75 سانتی متر خواهد بود. اگر بسته به طرح نمی توانید لوستری با قطر 75 سانتی متر پیدا کنید، باید محصولاتی نزدیک به این مقدار (+ – 10%) انتخاب کنید.

اگر اتاق شما یک مستطیل کامل است و باید 2 لوستر آویزان شود، می توانید فرمول زیر را اعمال کنید. قطر لوستر = 1.50 x (عرض + طول) / 24 به عنوان مثال اجازه دهید ابعاد اتاق شما 6 متر در 4 متر باشد و 2 نقطه اتصال برای آویزان کردن لوستر از سقف داشته باشید. قطر هر لوستر مورد استفاده : 1.5 x (400 + 600) / 24 = 62.50 سانتی متر خواهد بود.

 

کریستال در لوستر چیست؟

لوسترها برای قرن ها بدون کریستال وجود داشتند. اول از همه، شیشه شفاف تنها در قرن پانزدهم اختراع شد، و شیشه کریستال سربی در سال 1675 اختراع شد. حتی در آن زمان، به همان اندازه که ممکن بود وجود آنها در یک لوستر خوب باشد، تا اینکه در هجدهم بسیار گران بودند. در قرن گذشته، شیشه‌سازان یاد گرفتند که سرب را با کریستال ارزان‌تر بسازند. آن وقت بود که «لوستر ارزان کریستالی» تواید شد..

وقتی لوسترهای کریستالی مقرون به صرفه تر شدند، به دو دلیل محبوب شدند. یکی این است که بسیاری از مردم کریستال ها و یک لوستر کریستالی را برای دیدن خیابان جذاب می یابند. دلیل دوم، کاربردی تر، این است که کریستال سرب “درخشش” می کند. یعنی نور را پراکنده می کند. در آن زمان، خود نور هنوز توسط شمع تولید می شد. افزودن کریستال‌ها برای گرفتن و پراکنده کردن نور، لوستر را به نورپردازی کارآمدتری تبدیل کرد.البته نه سرب و نه شیشه خیلی سبک نیستند. یک لوستر کریستال سربی واقعی سنگین تر از لوستر بدون کریستال است و نسبت به یک لوستر ارزان  معمولی به پشتیبانی بیشتری نیاز دارد.

 

لوستر اتاق ارزان

چراغ های گرم را در لوستر اتاق ارزان خود انتخاب کنید زیرا اثر آرامش بخش دارند.برای انتخاب آرایش و لباس، می توانید از نور پس زمینه سفید رنگ یا نور کابینت استفاده کنید.برای به دست آوردن نور کم و ملایم در لوستر اتاق خود باید مدل آباژور یا مدل نورپردازی غیر مستقیم را انتخاب کنید. از مدل هایی با لامپ خالی در اتاق خواب خود استفاده نکنید.

 

لوستر ارزان آشپزخانه

به یاد داشته باشید جایی که بیشتر به نور نیاز دارید، آشپزخانه است. لوسترهای آشپزخانه باید قادر به دادن نور شدید باشند.آماده سازی وعده های غذایی باید هم از نظر بصری و هم بدون ایجاد حادثه در آشپزخانه در زیر نور زیاد تهیه شود. با استفاده از نورپردازی های میز، از نورپردازی خود پشتیبانی کنید.

هنگامی که روی پیشخوان آشپزخانه کار می کنید، لوستر شما پشت سر شما قرار دارد و سایه ای در مقابل شما ایجاد می کند. برای جلوگیری از تیز بودن سایه، به جای لوسترهای ارزان با یک لامپ در مرکز، مدل هایی با لامپ های متعدد ترجیح داده شود.

اگر قرار است زیر لوستر خود راه بروید، پایین ترین قسمت لوستر شما باید 200 سانتی متر از سطح زمین بالاتر باشد. اگر لوستر شما روی میز قهوه یا میز ناهارخوری آویزان شده باشد، ممکن است ارتفاع آن کمتر باشد. در صورتی که ارتفاع سقف فضا از 350 سانتی متر بیشتر باشد، باید ارتفاع آویزان لوستر را افزایش داد و یا لوستر بلندتری انتخاب کرد. اگر ارتفاع سقف شما کمتر از 240 سانتی متر است، می توانید به جای لوستر در سقف از وسایل سقفی که شبیه لوستر هستند استفاده کنید. اگر لوستر خود را روی میز ناهارخوری آویزان می کنید، لوستر شما باید حداقل 80 سانتی متر بالاتر از میز غذاخوری باشد. داشتن اطلاعاتی در مورد ارتفاع میز برای انتخاب لوستر ارزان شما مفید است.

 

اطلاعات بیشتر لوستر ارزان

قبل از مراجعه به فروشگاه های نورپردازی با موبایل یا تبلت از فضای داخلی منزل خود عکس بگیرید تا از مشاوران فروش شاغل در لوستر فروشی مشاوره بهتری بگیرید.اگر هنوز مبلمان خود را نخریده اید (ساخت خانه جدید یا ازدواج)، از رنگ فرش، مبلمان و رنگ دیواری که قصد خرید آن را دارید با تلفن همراه خود عکس بگیرید و به مشاور فروش در فروشگاه نورپردازی نشان دهید.

اطلاعات واضحی در مورد ارتفاع سقف خانه خود داشته باشید.

دانستن اندازه اتاق، راحتی شما را در انتخاب لوستر فراهم می کند.

بدانید که چند مکان لوستر در اتاق نشیمن شما وجود دارد. اگر بیشتر از یک بود، فاصله لوسترها را یادداشت کنید.

مراقب باشید که آیا گچ تخته روی سقف وجود دارد یا خیر. شما را در انتخاب یراق آلات سقفی برای لوستر راهنمایی می کند. در صورتی که در اتاقی که لوستر را انتخاب کرده اید، تخته گچی وجود دارد، به مشاور فروش خود اطلاع دهید.

بررسی کنید که آیا نوری غیر از لوستر وجود دارد، به خصوص در سالن ها. نورهای LED مخفی، نقاط فرورفته در لبه سقف و غیره. هم از رنگ های روشن و هم از تعداد این چراغ های اضافی آگاه باشید. شما و مشاور فروشتان را در انتخاب صلاحیت نور لوسترتان راهنمایی می کند.

اگر در حال خرید لوستر ارزان برای ورودی خود هستید، موقعیت باز شدن درب آپارتمان و نقطه آویزان شدن لوستر را بررسی کنید. مطمئن شوید که درب دایره باز شما به لوستر آویزان شما برخورد نمی کند. در غیر این صورت، شما باید یک چراغ نزدیک به سقف را انتخاب کنید.